Jak zakładać biustonosz
 

Zakładanie biustonosza jest bardzo ważną codzienną czynnością kobiety. Dobrze włożony stanik zapewnia przede wszystkim prawidłową postawę, wygodę i pięknie ułożone i podtrzymane piersi. Aby właściwie założyć biustonosz należy zastosować się do poniższych wskazówek.

 

1. Pochyl się lekko w przód i załóż miseczki na piersi. W przypadku dużego biustu zwróć uwagę, aby fiszbiny umieścić pod piersiami. Zakładanie biustonosza


2. Zapnij biustonosz na pierwszą zewnętrzną haftkę. Biustonosz z czasem się rozciągnie, a pozostałe haftki warto zostawić na później.

3. Na końcu załóż ramiączka, w razie potrzeby wyreguluj je. Odpowiednio wyregulowane ramiączka przylegają do ciała nie powodujac bolesnego ucisku.

Zapinanie biustonosza
  Teraz najważniejszy etap – układanie piersi w biustonoszu:
 1. Pochyl sie lekko do przodu i złap mocno lewą ręką- lewą fiszbinę miseczki a prawą rękę wsuń pod miseczkę najdalej jak do możliwe w kierunku pleców. Dłonią wygarnij pierś „spod pachy” do przodu umieszczając ją w miseczce. Czynność powtórz z drugą piersią. Jeśli Twoje piersi są różnej wielkości zacznij od mniejszej.  Wygarnianie piersi
 

2. Teraz się wyprostuj chwyć obiema rękami za górną i dolną część miseczek i lekko potrząśnij. To samo zrób z drugą miseczką. Gotowe.

Oceń twój efekt przed lustrem, jeśli twoim zdaniem biustonosz nie leży prawidłowo przeczytaj porady jak poznać czy mój biustonosz jest dobry.

 Wytrząsanie piersi
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl